VARTA AKUMULATORI – AUTORAŽOTĀJU IZVĒLE NR. 1

on
Categories: Jaunumi

Bieži sastopamies ar uzskatu, ka oriģinālie automašīnas akumulatori ir vislabākie un kvalitatīvākie un ka veikalā iegādātais akumulators ir daudz sliktāks. Bet vai zināji, ka tieši VARTA ir akumulatoru piegādātājs lielākajai daļai autoražotāju? VARTA akumulatori ir tiešs aizvietojums tam, ko izmanto autoražotāji jauniem auto. Līdz marta beigām jaudīgas cenas piedāvājums autostarts.lv top VARTA aķiem.

Automašīnu ražotāji savām automašīnām izvēlas labāko

Automašīnu ražotāji izvēlas komponentus, kas vislabāk atbilst viņu automašīnām. Izvēloties akumulatoru, papildus kvalitātei automobiļu ražotājiem ir svarīgas vēl divas lietas – veiktspēja un zemākais procents akumulatoru un rūpnīcas defektiem. Tieši VARTA ražotie akumulatori atbilst šiem kritērijiem, tāpēc lielākā daļa automašīnu ražotāji izvēlas tieši šī zīmola akumulatorus.

VARTA – autoražotāju izvēle Nr. 1

Patiesībā 8 no 10 jaunizveidotie transportlīdzekļi ar start-stop tehnoloģiju, ir aprīkoti tieši ar VARTA ražotajiem AGM akumulatoriem. Tas ir tāpēc, ka VARTA akumulatori ir izcilas kvalitātes. 

OE kvalitātes sertifikāti un procesi

OE logotips apzīmē “oriģinālo rezerves daļu”, kas nozīmē, ka gandrīz visi VARTA akumulatori ir detaļas, kas nāk no vienas un tās pašas ražošanas līnijas kā oriģinālais automašīnu aprīkojums.

VARTA ir ieviesusi vairāk nekā 100 procesus, produkta parametrus un mainīgos, kurus pārbauda un uzrauga dažādu akumulatoru ražošanas laikā, kas ir padarījis šo ražotāju par autoražotāju izvēli Nr. 1.

Mūsu veikali (Rīga: Ojāra Vācieša 61; Aizkraukle: Jaunceltnes 9A) turpina strādāt, taču aicinām apskatīt sortimentu un iepirkties online. Lai pieteiktos bezmaksas akumulatora diagnostikai vai saņemtu speciālista ieteikumu aķa izvēlē, sazinies ar mums attālināti.