Faktori, kādēļ auto saimniekiem rudenī vērts veikt akumulatora diagnostiku.

on
Categories: Jaunumi

Auto saimniekam mūsdienās ir dažādi braukšanas kritēriji. Bez šaubām, svarīga ir galamērķa sasniegšana, tomēr arī pašam braucienam jābūt pēc iespējas patīkamākam, izklaidējošākam un videi draudzīgākam. Akumulatoru un autopiederumu veikals Auto Starts dalās pieredzē, kādēļ tuvojoties ziemai, vērts pārbaudīt sava auto akumulatora veselību.

Jaunās automašīnas ir aprīkotas ar vairāk elektroniku, kā jebkad, un to darbība ir atkarīga no akumulatora veselības. Kārtībā esošs automašīnas akumulators nodrošina pilnu jaudu jebkurā situācijā un uzticamu barošanas avotu visiem elektroniskajiem patērētājiem. Lai automašīnas saimnieks spētu arī ziemas aukstajos mēnešos izbaudīt visas brauciena ekstras – kondicionieri, radio, sēdekļu apsildīšanu u.c. aprīkojumu, ik rudeni ir ieteicams profilaktiski pārbaudīt auto akumulatora darbspēju.

Tieši šī iemesla dēļ ir svarīgi regulāri pārbaudīt automašīnas akumulatoru. Statistika vēsta, ka 46% no visām auto ķibelēm izraisa akumulatora problēmas. Tādēļ rudens sezonā iesakām veikt profilaktisku akumulatora diagnostiku un uzlādi – bez maksas! Dalāmies ar Auto Starts speciālistu pieredzi, kādēļ ikvienam auto saimniekam iesakām pārbaudīt akumulatora veselību.

Ilgstoši lietojot akumulatoru pustukšā stāvoklī, tas nolietojas daudz ātrāk

Nolietots vai neuzlādēts akumulators ļoti bieži bez problēmām strādās vasarā, bet pie pirmajiem mīnusiem, visticamāk, vairs nebūs iespējams piestartēt auto. To, ka akumulators pie mīnusiem nebūs spējīgs piestartēt auto, var paredzēt laicīgi veicot akumulatora diagnostiku. 

Neregulāra auto lietošana saīsina akumulatora mūžu

Arī noparkota automašīna gaidīšanas režīmā tērē enerģiju. Ir izpētīts, ka automašīna gaidīšanas režīmā izmanto apmēram 1% akumulatora jaudas. Atkarībā no apkārtējās vides temperatūras un akumulatora vecuma pašizlāde var iztukšot akumulatoru vien dažu nedēļu laikā.

Īsi braucieni tērē vairāk enerģijas un kaitē akumulatoram

Vai jūs bieži izmantojat auto, tikai lai aizbrauktu līdz piemājas veikalam un atpakaļ? Šādi braucot tikai īsos attālumus, akumulatoram nav pietiekami daudz laika, lai uzlādētos. Starp citu, ziemā daudz patērējošie piederumi, piemēram, atkausētāji un sēdekļu apsilde, tikai pasliktina situāciju.

Bezmaksas akumulatora diagnostika

Diagnostika ir pavisam īsa un vienkārša procedūra, kuras laikā pie akumulatora pieslēdz ierīci, kura uzrāda reālos parametrus. Ierīce parāda, kāds ir akumulatora uzlādes līmenis un tā veselības stāvoklis. Tas tiek noteikts mērot reālo akumulatora starta strāvu. 

Auto Starts speciālisti uzsver – tas, ka akumulators ir uzlādēts, vēl nenozīmē, ka tas ir darboties spējīgs. Kā arī neuzlādēts akumulators attiecīgi nenozīmē, ka tas uzreiz ir jāmaina. 

Šo visu Auto Starts akumulatoru diagnostikas centra speciālisti spēj noteikt ar ierīcēm vien piecu minūšu laikā. Diagnostika ir pieejama ikvienam auto saimniekam bezmaksas darba laikā un bez pieraksta.