Par Mums

SIA AUTOSTARTS TIRDZNIECĪBA kopš 2002. gada ir pierādījis sevi, kā pārliecinošu un profesionālu auto nozares tirgus dalībnieku Latvijas mērogā. Neliels, saliedēts kolektīvs, kas līdz pat sīkumiem  pārzina savu jomu – esam akumulatoru “spečuki”.

Latvijas tirgū pārstāvam ārkārtīgi plašu akumulatoru ražotāju klāstu – visiem zināmus un pazīstamus zīmolus, kā VARTA un IntAct, Energizer, kā arī mazāk zināmus, bet ne sliktākus akumulatoru ražotājus. Esam izstrādājuši arī sava zīmola produkciju, kuru ražojam lielākajās Eiropas rūpnīcās un par kuru kvalitāti esam pilnīgi pārliecināti. Salonos jautā pēc AUTO STARTS akumulatoriem un mēs ieteiksim īsto tieši Tev!

Autostarts salonos Rīgā un Aizkrauklē Jūs gaidīs zinoši un pieredzējuši darbinieki, kas neliegs padomu un konsultāciju par akumulatoriem un to pareizu ekspluatāciju, kā arī automašīnu un lauksaimniecības tehnikas riepām, dažādu auto ķīmiju, kā arī metināšanas aprīkojumu. Padomi un konsultācija pieejama ne tikai salonos, bet arī tiešsaistē: mūsu internetveikalā autostarts.lv, kā arī Facebook lietotnē Messenger Ja neesat drošs, kāds akumulators Jums nepieciešams, spied pogu augšējā labajā stūrī, aizpildi anketu, un pavisam drīz mēs sazināsimies, lai ieteiktu tieši Jūsu mašīnai piemērotākos akumulatorus.

Papildus akumulatoru un citu auto piederumu tirdzniecībai mūsu uzņēmums sniedz arī diagnostikas, profilakses un uzstādīšanas pakalpojumus auto un moto akumulatoriem, kā arī riepu nomaiņas gadījumos.

SIA AUTOSTARTS TIRDZNIECĪBA ir saņēmis visas nepieciešamās atļaujas, lai varētu veikt nolietotu akumulatoru iepirkšanas, savākšanas un
uzglabāšanas pakalpojumu, kā arī to pareizu un drošu pārstrādi. Ja esat
uzņēmuma pārstāvis vai Jūsu īpašumā ir liels skaits nederīgu svina –
litija akumulatoru, droši sazinies ar mums! Bet ikvienam, kurš iegādājas
pie mums jaunu akumulatoru, ir iespēja nodot veco un nolietotu auto vai
moto akumulatoru, lai saņemtu 10% atlaidi jaunā akumulatora iegādei!