Piegāde

Būtiskais, par preču piegādi:

  • Piegādes Rīgā tiek veiktas katru dienu.
  • Ja pasūtījums veikts un  apmaksāts līdz 12:00,  Rīgā tas tiek piegādāts tajā pašā dienā līdz plkst. 17.00. Ja apmaksa veikta brīvdienā, pasūtījums tiks izsūtīts nākošajā darba dienā.
  • Piegādes cena Rīgā 5EUR ar PVN
  • Preču piegāde ārpus Rīgas tiek veikta 5 darba dienu laikā. Piegādes cena 10 EUR ar PVN.
  • Lūdzam maksimāli precīzi norādīt piegādes adresi šim nolūkam norādītajos laukos. Lūdzu norādiet kurjeram būtisku informāciju (durvju kods, biroja nr. utt.). Nekorekti norādītas adreses dēļ piegādes termiņš var pagarināties.
  • Aizpildot piegādes adresi, nepieciešams norādīt telefona numuru, pa kuru kurjers var sazināties ar piegādes saņēmējiem. Nekorekti norādīta telefona numura dēļ piegādes termiņš var pagarināties.
  • Piegādes brīdī kurjeram ir tiesības palūgt uzrādīt personu apliecinošu dokumentu (pasi, ID karti), lai apstiprinātu saņēmēja personību.

Ja Jums ir radušies jautājumi par preču piegādi vai traucējumiem piegādes laikā, aicinām sazināties ar mums zvanot +371 29130257

 

Pilni Preču piegādes noteikumi:

1.        Preču piegāde notiek tikai Latvijas Republikas teritorijā.

2.        Pašreizējās piegādes/atsaukšanas metodes un Pasūtījumu piegādes noteikumi ir redzami sadaļā “Piegāde”, kā arī “Veikala lietošanas noteikumi”.

3.        Preču pasūtīšanas brīdī Pircējam jānorāda:

3.1.     precīza preču piegādes vieta, kur Pircējs vēlas saņemt Preci;

3.2.     Pārdevēja filiāles veikals (Preces saņemšanas vieta). Kad Pircējs izvēlas saņemt Preci filiālē, tās ir jāizņem Pārdevēja norādītajā kārtībā, kas norādīta pasūtījuma rezervēšanas laikā (ja Pārdevējs pasūtījuma brīdī ļauj Pircējam izvēlēties produkta/u izņemšanu no konkrētas Pārdevēja filiāles).

4.        Ja Pircējs izvēlas saņemt Preces tādā veidā kā noteikts Noteikumu 4.3.2. punktā, tad Pircējs tiek informēts ar īsziņu, pa tālruni un/vai pa Pircēja norādīto e-pasta adresi par Preces piegādi uz Pircēja izvēlēto filiāli un/vai Preču gatavību izņemšanai no izvēlētās Pārdevēja filiāles.

5.        Ja Pircējs apņemas pats pieņemt Preces, bet kādu iemeslu dēļ nevar tās pieņemt, un Preces ir piegādātas uz norādīto Pircēja piegādes adresi, Pircējam nav tiesības celt prasības par Preču piegādi (tai skaitā garantijas prasības) pret Pārdevēju par Preču piegādi nepiemērotam/nepareizam klientam vai fiziskai, vai juridiskai personai, kā arī prasības par kādām citām Preces neatbilstībām vai piegādes neērtībām.

6.    Pircējam pasūtītās Preces piegādā Kurjera pakalpojumu sniedzējs ar Pircēju saskaņotā piegādes laikā. Piegāde visā Latvijā tiek īstenota 5 darba dienu laikā no Preces pasūtīšanas dienas. Kurjera pakalpojumu sniedzējs sazinās ar Pircēju uz Pircēja norādīto tālruņa numuru un/vai Pircēja norādīto e-pasta adresi, kas norādīta veicot preču pasūtījumu.

7.        Pārdevējs ir atbrīvots no visām atbildībām, kas minētas Preču Noteikumos, ja Preces netiek nodotas un/vai piegādātas Pircējam noteiktajā laikā Pircēja vainas dēļ vai ārkārtas apstākļu dēļ, kuri ir ārpus Pārdevēja kontroles.

8.        Preces piegādes brīdī un/vai pie to izņemšanas filiālēs, Preces tiek piegādātas Pircējam kopā ar rēķinu, pavadzīmi vai kādu citu Preces saņemšanas apstiprinošu dokumentu, tai skaitā Kurjera pakalpojuma sniedzēja elektroniskajā paraksta sistēmā/ierīce (vai papīra formas, Preces piegādes apstiprinājuma dokumentā) par Preču saņemšanu, kurš jāparaksta Pircējam, ar to apstiprinot Preču saņemšanu.

9.      Pie Preces piegādes saņemšanas Pircējam ir jāpārbauda sūtījumu iepakojuma statuss/stāvoklis. Pircējam visos gadījumos nekavējoties jāinformē Pārdevēju, ja sūtījuma iepakojums ir saburzīts vai kā citādi bojāts, kā arī tad, ja sūtījumā ir nepareizas Preces, nepietiekams un/vai nepareizs Preču daudzums, nepilnīga Preču komplektācija, aprīkojums un citos gadījumos, kad pasūtījums atšķiras no piegādātās Preces.

10.      Pircējs visos gadījumos, kad Preču saņemšanas laikā pamanījis iepakojuma un vai pasūtījuma neatbilstības, veic piezīmes uz Preces saņemšanas dokumenta/Kurjera piegādes dokumenta, vai ir jāuzraksta atsevišķs akts par šīm neatbilstībām. Iepriekšminētais gadījums ir aktuāls tikai, ja Preces piegādātas ar Kurjera starpniecību. Ja šādas darbības no Pircēja puses nav veiktas, tad Pārdevējs ir atbrīvots no atbildības par Preču piegādes un tās saturā esošajiem pārkāpumiem un/vai defektiem, kurus Pircējs nav minējis uz Kurjera piegādes dokumentācijas.

11.      Bojājumu un Preču nejauša zaudējuma risks pāriet Pircējam no brīža, kad Preces tiek nodotas Pircējam.

Ar informāciju par Preču atgriešanu aicinām iepazīties sadaļā “Preču atgriešanas noteikumi”.