NOCO BOOST GB40 APSKATS

on
Categories: Jaunumi

NOCO BOOST GB40 – atdzīvina pat mirušus akumulatorus

Vispusīgākais, pieejamākais (cenu ziņā) un populārākais produkts NOCO BOOST klāstā, ja ne pat visā pārnēsājamo auto starta palīgiekārtu kategorijā.

ĒRTS un KOMPAKTS

UltraSafe NOCO GB40 ir ļoti kompakts (tikai 8 x 19.5 cm), tomēr šī kabatas izmēra ierīce pārsteidz ar jaudīgu enerģijas piegādi.

JAUDĪGS

GB40 litija jonu starta palaidējs sekundēs nodrošina 1000 ampērus – ar to pietiek, lai iedarbinātu sešu litru gāzes motoru vai trīs litru dīzeļa dzinēju. Ar šādu jaudu tas ir vienlīdz piemērots automašīnām un kravas automašīnām, tāpat kā laivām un treileriem (RV). Turklāt tikai viena uzlāde nodrošina 20 startus – lai gan, ja jūs to izmantojat tik bieži, mēs pieklājīgi ieteiktu nomainīt pašu akumulatoru vai ģeneratoru.

DROŠS

Ar pārliecību varam teikt, ka šī starta palaidēja centrā ir drošība:

  • pārbaudīti un testēti dzirksteļizturīgi savienojumi, lai novērstu nevēlamu un bīstamu eļļu un degvielu aizdegšanos;
  • uzticams reversās polaritātes aizsargs – nav jābaidās no īssavienojumiem, ja gadās pievienot spailes nepareizajiem termināļiem.

LED APGAISMOJUMS

UltraSafe NOCO GB40 12 voltu kontaktligzdas galā ir iestrādāta arī LED spuldze. Nodrošinot 100 lūmenus, tas ir tikpat spilgts kā standarta lukturītis, ļaujot strādāt vāji apgaismotos motora nodalījumos vai pievienot pielaidēju akumulatoram tumsā. Turklāt tas ir aprīkots ar septiņiem gaismas režīmiem, ieskaitot drošībai svarīgus SOS un avārijas mirgojošās gaismas iestatījumus.

USB UZLĀDES IESPĒJA

Šī ierīce ir ne tikai palīgs Jūsu automašīnas motoram. USB izeja ļauj uzlādēt viedtālruņus, dodot iespēju tuviniekiem paziņot, ka mājās būsiet nedaudz vēlāk, nekā paredzēts. Turklāt, kas ir vienlīdz svarīgi – varat uzlādēt arī viedpulksteņus, planšetdatorus un citas ierīces, kas nodrošinās izklaidi un laika kavēkli arī jūsu bērniem, lai viņi būtu aizņemti (un klusi) garākos braucienos.

Auto entuziastiem, kuriem nepieciešama jaudīga, kompakta un elastīga ierīce, ir nopietni vērts pārbaudīt UltraSafe NOCO GB40 ar komplektācijā iekļauto mikrošķiedras apvalku uzglabāšanai, akumulatora spailēm un USB kabeli lādēšanai.

Ja tomēr šķiet, ka šī ierīce nav domāta Jums, aicinām apskatīt arī citus jaudīgos Noco Boost  produktus, ko piedāvā AutoStarts. Iepazīsties ar sortimentu!